CI_2015

dzenia

System dla Ciebie!

OŚWIETLENIE

woda_osw
System FIBARO daje Ci możliwość sterowania całym oświetleniem w Twoim domu z ekranu Twojego telefonu. Zmniejsz natężenie światła do 70 % procent, oszczędzając energię i pieniądze. Kompatybilność naszych modułów pozwala na sterowanie każdym jednym rodzajem oświetlenia dostępnym na rynku. Niech klimat Twojego domu idealnie odzwierciedla Twój nastrój.

KLIMAT

woda_kli
Stworzyliśmy system, który pozwala na całkowitą kontrolę nad klimatem i cyrkulacją powietrza, zarówno w całym domu jak i poszczególnych pomieszczeniach. System FIBARO potrafi dostosować się do klimatu panującego na zewnątrz odpowiednio wpływając na temperaturę wewnątrz budynku. Możliwość sterowania klimatem w Twoim domu to nie tylko wygoda dla domowników ale również spore oszczędności w kosztach eksploatacyjnych.

SCENY

woda_sce
Inteligentny budynek to połączenie instalacji elektrycznej z ogrzewaniem, wentylacją, sterowaniem roletami, bramą garażową , systemem podlewania ogrodu jak również instalacją alarmową i audiowizualną. System FIBARO daje możliwość sterowania każdym z urządzeń z osobna jak i również zintegrowania ich, uzależniając działanie jednego od drugiego. Dzięki integracji wszystkich urządzeń elektrycznych możemy stworzyć szereg kolejno zaplanowanych działań tworząc tzw. sceny.

WYPOSAŻENIE

woda_wyp
Wykorzystaj System Fibaro do sterowania roletami, oknami, bramami, markizami i dowolnym systemem podlewania ogrodu. System Fibaro jako jedyny na rynku dokładnie zna obecne położenie rolety czy markizy i podaje je w procentach byś mógł otworzyć roletę dokładnie tak jak chcesz.

POMIESZCZENIA

woda_pom
Szybki i przejrzysty podgląd pomieszczeń daje nam informację w którym z nich włączone jest oświetlenie, otwarte rolety i okna, jaka jest temperatura oraz czy alarm został uzbrojony. Wszystkie te ważne informacje będziesz miał na wyciągnięciu ręki.

BEZPIECZEŃSTWO

woda_bez
System FIBARO to przede wszystkim bezpieczeństwo. Dzięki integracji wszystkich naszych urządzeń mamy możliwość stałego kontaktu i pełnej kontroli nad naszym mieszkaniem z dowolnego miejsca na ziemi. Nie obawiaj się czy masz w domu intruza lub czy zapomniałeś wyłączyć światło w sypialni. Mieszkanie nie zapomina! Samoistnie się zabezpieczy i uzbroi, po czym poinformuję nas wysyłając wiadomość na nasz telefon.

Zobacz więcej!

Wszystko jest połączone

Lili – wracam do domu!

.

Back to Top